Długie spodnie ASSOS Bonka EVO

Dostępność: brak
1 690,00 zł 1690.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Długie zimowe spodnie ASSOS Bonka EVO

Zaprojektowane z myślą o najzimniejszych i najtrudniejszych warunkach zimowych kultowe Bonki zapewniają, że pogoda nie odstraszy Twojego programu zimowego.

Bonka ewoluowała, teraz zbudowana z arsenału sprawdzonych tkanin odpornych na zimę i naszej wkładki CENTO EVO, aby zapewnić niezrównany poziom izolacji, ochrony i komfortu na długich dystansach. Dzięki dwuwarstwowej ochronie stanowią one nasze najbardziej ochronne spodnie na szelkach.

W najbardziej wymagających warunkach zimowych, w których wszyscy oprócz najbardziej oddanych jeźdźców wracają do domu, Bonkas zostały stworzone z myślą o rozwoju. Zaczęliśmy od tego samego wysoce izolującego szczotkowanego tyłu RX Heavy, który jest stosowany w naszych zimowych rajstopach na szelkach, ale zastosowaliśmy dwuwarstwową konstrukcję z naszym uznanym 2L Stratagon Ultra wokół kolan, bioder i ud dla dodatkowej ochrony, zapewniając przednią połowę dolnej części ciała pozostaje w pełni chroniony przed deszczem ze śniegiem, deszczem, wiatrem i niskimi temperaturami. Podobnie jak w przypadku zimowych rajstop na szelkach, RX Light składa się z tyłu nogawek, zapewniając dodatkową oddychalność w tym obszarze o wysokiej elastyczności.

RX Heavy : szczotkowana dzianina osnowowa, która została opracowana w celu zapewnienia wyjątkowego komfortu, odprowadzania wilgoci, dodania wysokiego poziomu izolacji i zachowania wyjątkowej elastyczności. 290 g / m 2 , wodoodporny ECO i kontrola zapachu.

Stratagon Ultra: opatentowany wiatroodporny i oddychający 2L softshell z membraną ze spoiwem PU dla dodatkowej hydrofobowości, która maksymalizuje izolację przy jednoczesnym zminimalizowaniu objętości. Gramatura: 150 g / m 2 Oddychalność: MVP 19 000 g / m 2 / 24h; Kolumna wodna:> 10 000 mm; Elastyczność: rozciągliwy w 4 kierunkach, stosowany jako dodatkowa warstwa na kolanach, biodrach i udach.

blasenSchutz: Panel podbrzusza i krocza wykonany z naszego wysoce oddychającego, wiatro- i wodoodpornego materiału Stratagon Ultra w celu zwiększenia komfortu i ciepła.

RX Light : Lekka, asymetrycznie rozciągliwa dzianina osnowy opracowana w celu zapewnienia lekkiej izolacji i zwiększenia komfortu w obszarach o wysokiej elastyczności. 205 g / m 2 , wodoodporny ECO i kontrola zapachu.

DWR : Poddane działaniu naszej trwałej hydrofobowości, aby dodać jeszcze jeden poziom ubezpieczenia od żywiołów.

waterBarrier : nasza zewnętrzna warstwa Geoprenu u dołu nogawki, która odpycha wodę i przylega do butów.

CENTO S7 EVO: Elastyczna wkładka interfejsu CENTO, rozwinięta. Nowa czarna kolorystyka i nasza sprawdzona 10 mm pianka z pamięcią, wkładka ta jest umieszczona na styku komfortu z wydajnością.

Wafel 3D : opatentowana, trójwarstwowa perforowana pianka, która zwiększa oddychalność i eliminuje nadwagę.

goldenGate : opatentowana technologia, która przerywa szycie wzdłuż obu bocznych paneli wkładki, umożliwiając bardziej trójwymiarową swobodę ruchu w tym wrażliwym, obrotowym obszarze.

kukuPenthouse : miękka, szczotkowana warstwa mikrofibry dodana do przedniej części wkładki, która wspiera męską anatomię, eliminuje nacisk i zwiększa wentylację.

Y7 Rama Carrier Bib Tech: Szerokie, elastyczne paski na szelkach zbiegają się w górnej części pleców w kształcie litery Y, dzięki czemu płaska, stabilna struktura znika między łopatkami.

Stabilizator V3 : Stabilizator grzbietowy z litej siatki o ograniczonym rozciągnięciu w pionie. Zawiera zaktualizowaną grafikę liniową i climaCode.


Paski odblaskowe : Umieszczone z tyłu łydek dla lepszej widoczności.

racingFit : dopasowanie, które jest ciaśniejsze i nieco bardziej kompresyjne niż nasze alternatywne opcje regularFit i comfortFit. Może wydawać się ograniczający z pozycji jazdy, ale podczas jazdy wydaje się drugą skórą, co poprawia komfort i zmniejsza opór.


Skład : 70% PA 18% EA 12% PL

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl