Grupa SRAM eTAP 2x11 DISC FM z tarczami średni

Dostępność: brak
9 999,00 zł
7 100,00 zł 7100.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Grupa osprzętu SRAM eTAP DISC FM

komplet

Bezprzewodowa grupa osprzętu SRAM ETAP DISC.

- klamkomanetki DISC z zaciskami hamulca hydraulicznego z uchwytem FM

- przerzutka tył  SRAM ETAP 2x11 średni wózek

- przerzutka przód SRAM ETAP 2x11

- ładowarka

- SRAM eTap Firmware Update USB Dongle

ID produktu 003018164009

Z doświadczenia wiemy, że jest to osprzęt bezkompromisowy, najlepszy pod każdym względem. Łatwość użytkowania, szybkość inteligencja to jego cechy. Sprawdza się na płaskim i w górach. Łatwość montażu przewyższa osprzęt shimano o wiele klas.

Zdecydowanie polecamy

Sram Red eTap to pierwsza na rynku bezprzewodowa, elektroniczna grupa osprzętu szosowego. Jest to jednocześnie najwyższa szosowa grupa amerykańskiej firmy, która łączy w sobie postęp i doświadczenia czerpane z dotychczasowej topowej grupy mechanicznej, czyli Sram Red. 

Przerzutka tylna Sram Red eTap® dokonuje zmiany błyskawicznie, z iście wojskową precyzją. I bezprzewodowo. Łatwo ją ustawić, ma minimalistyczny wygląd i jest zaskakująco nieskomplikowana. Nieodzowne elementy mechaniczne jak karbonowy wózek, ceramicznie łożyskowane kołeczka i aluminiowe elementy konstrukcji elegancko połączono z zaawansowaną, dedykowaną elektroniką, by w efekcie stworzyć to ważące 238 g cudo do przerzucania biegów. Komunikacja bezprzewodowa odbywa się przy użyciu własnego protokołu Aiera ułatwiającego instalację i ustawienie napędu eTAP®.

Przerzutka przednia: 
Technologia Sram Yaw™ zmieniła przerzucanie biegów z przodu na zawsze, eliminując potrzebę trymowania. Przerzutka Sram Red eTap® z dobrego rozwiązania robi jeszcze lepsze dzięki pewnemu i szybkiemu dokonywaniu zmian biegów, sterowanemu bezprzewodowo za pośrednictwem własnego protokołu transmisji danych Aiera. Przerzutka eTap optymalizuje pozycję prowadnicy w pełnym zakresie przełożeń bez angażowania uwagi użytkownika.

Klamkomanetki Sram Red eTap® cechują się zmianą biegów za pomocą łopatek rodem z samochodów wyścigowych, która w zasadzie wyklucza omyłkową zmianę w górę zamiast w dół i na odwrót, jednocześnie zachowują precyzję, szybkość i łatwość zmian. To logika działania uproszczona z myślą o szybkości—prawa łopatka zmienia bieg na cięższy, lewa na łatwiejszy, naciśnięcie obu to zmiana biegu z przodu. Udoskonalony kształt manetek ErgoFit™ płynnie łączący użytkownika z maszyną, oferując również regulację pozycji dźwigni Reach Adjust™, by można było dopasować je do każdych dłoni. Można więc zmieniać biegi częściej, z mniejszym wysiłkiem, spędzając przy tym mniej czasu. Karbonowe dźwignie hamulcowe ErgoBlade™ i duże łopatki Sram eTap gwarantują pozytywną reakcję na polecenia użytkownika. 

Bateria zasilajaca przerzutki eTap. Pełne naładowanie wystarcza na ok. 1000 km. 
Jeden kształt kompatybilny z obiema przerzutkami. 
Ładowarka do baterii eTap®. Pełne naładowanie zajmuje ok. 45 minut.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl