SPEEDBOX 1.0 for Bosch Smart System-31649
  • nowość

SPEEDBOX 1.0 for Bosch Smart System

Dostępność: Jest
Wysyłka w: 24h
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
960,00 zł
799,00 zł 799.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
0
ZT-SPEEDBOX-03
Kod EAN: 8594206940687
Kod producenta: SB1

Opis

Speed Box 1.0  dedykowany do systemów BOSCH Smart

Ogranicznik prędkości: nieaktywny
Wyświetlacz pokazuje: czytelną aktualną prędkość, poprawny przebyty dystans (po zakończeniu procesu odliczania)
Kompatybilny z wyświetlaczami: KIOX 300
Kompatybilny z silnikami: Bosch Gen4 + Smart System
Aktywacja: Przycisk WALK / + - + -
Kompatybilny z Aplikacja SpeedBox: NIE
Wskazanie aktywacji/dezaktywacji strojenia: TAK (2,5/9,9 km/h)

Chip tuningowy do e-rowerów z najnowszym silnikiem Bosch Gen4 i Smart System.

SpeedBox 1.0 umożliwia tłumienie ogranicznika prędkości na rowerze elektrycznym. Podczas użytkowania wyświetlacz pokazuje rzeczywistą prędkość do 22,2 km/h. Po przekroczeniu tej prędkości Twoja aktualna prędkość jest wskazywana na dwóch ostatnich cyfrach wyświetlacza.

Przykład:

- 22,3 odpowiada prędkości 23 km/h

- 23,1 odpowiada prędkości 31 km/h

Jeśli chcesz widzieć prawidłową prędkość i wszystkie dane dotyczące jazdy podczas jazdy, zalecamy wybranie SpeedBox 1.0 B. Tuning for Bosch. Dzięki SpeedBox 1.0 B.Tuning for Bosch możesz zobaczyć rzeczywiste wartości w naszej aplikacji SpeedBox – bezpośrednio na wyświetlaczu telefonu.


Jak działa SpeedBox 1.0?

Aby poprawnie aktywować wszystkie funkcje SpeedBoxa konieczne jest wejście do menu po pierwszym włączeniu e-bike'a po instalacji tuningu i przełączenie na obwód roweru.

Aktywujesz chip tuningowy SpeedBox 1.0 bezpośrednio w jednostce sterującej swojego e-roweru, aktywując na krótko funkcję wspomagania WALK (przytrzymując przycisk „ - ”). Wyświetlacz Twojego e-roweru pokaże wartość 9,9 km/h (6,2 mph) i od teraz będziesz mógł jeździć z nieograniczoną prędkością.

Aby dezaktywować chip strojenia, należy ponownie na krótko włączyć funkcję wspomagania WALK (przytrzymując wciśnięty przycisk „ - ”). Wyświetlacz Twojego e-roweru pokaże wartość 2,5 km/h (1,6 mph), a ograniczenie prędkości zostanie zresetowane do 25 km/h. Twój e-rower będzie wtedy działał tak samo, jak przed instalacją chipa.

SpeedBox został również zaprojektowany dla e-rowerów, które nie mają włączonej lub włączonej funkcji wspomagania WALK. W takim przypadku można aktywować/dezaktywować strojenie, dwukrotnie przełączając się między dwoma trybami wspomagania, tj. naciskając przyciski +-+-.

Proces „odliczania” będzie nadal ukryty podczas ładowania, dlatego jeśli ładujesz swój e-rower z podłączonym akumulatorem, możesz zignorować poniższe instrukcje. Jeśli musisz wyjąć akumulator z e-roweru, aby go naładować, musisz poczekać, aż SpeedBox wykona proces „odliczania” po jeździe. Gdy zatrzymasz swój e-rower, trwający proces „odliczania” będzie wskazywany przez wydłużający się czas jazdy. Po zakończeniu procesu „odliczania” czas jazdy zatrzymuje się, a wyświetlacz e-roweru pokazuje prawidłową przebytą odległość. Proces odliczania można przerwać wyłączając e-rower lub ruszając, aby nie ograniczało to w żaden sposób korzystania z e-roweru. Jednak nadal musisz regularnie uruchamiać proces odliczania, aby zapobiec wykryciu strojenia.

Montaż
Po podłączeniu układu SpeedBox do e-roweru znajdziesz kolorowe złącza, aby instalacja była bardzo prosta. Przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje i filmy, aby ułatwić instalację. Demontaż naszego układu tuningowego jest równie łatwy. Jeśli masz problemy z instalacją lub demontażem, nie wahaj się z nami skontaktować.

Jeśli planujesz zainstalować SpeedBox na zupełnie nowym rowerze, upewnij się, że przejechałeś go przez co najmniej 1 km, zanim chip zostanie aktywowany.

  

Zalety aplikacji:
Dezaktywuj pomoc silnika
Tłumienie ogranicznika prędkości
Ukryty zestaw do strojenia
Wyświetl dane napędu i dane techniczne roweru elektrycznego
Aplikacja zawiera:
Blokada silnika
Włączanie i wyłączanie odblokowywania prędkości
Ukryj funkcję strojenia
Wyświetlanie danych z napędu i danych technicznych roweru elektrycznego
Nawet początkujący mogą podłączyć mikroukład SpeedBox B-Tuning do roweru elektrycznego z podstawowymi narzędziami. Jest to nieniszcząca zmiana - wystarczy podłączyć kilka złączy do silnika motocykla elektrycznego. Demontaż również jest łatwy.

Rower elektryczny może być używany nawet bez dopasowania do telefonu. Tutaj możesz również skorzystać z wyłączania ogranicznika prędkości. Po prostu uruchom funkcję SpeedBox przez krótkie naciśnięcie przycisku WALK. Po jej naciśnięciu na wyświetlaczu sterownika pojawi się aktualna prędkość 9,9 km / h. Oznacza to, że SpeedBox2 jest aktywowany, a dodatkowa pomoc roweru elektrycznego działa teraz aż do prędkości 99 km / h. Po powtarzalnym naciśnięciu przycisku WALK zostanie wyświetlona faktyczna prędkość 2,5 km / h. Oznacza to, że SpeedBox jest dezaktywowany.

 

Dane techniczne

Kolor główny Wielokolorowy

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl