Zegarek GARMIN Fenix 6S srebrny z białym paskiem-24245
 • nowość

Zegarek GARMIN Fenix 6S srebrny z białym paskiem

Dostępność: brak
1 989,00 zł 1989.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Garmin Fenix 6S w kolorze białym - multisportowy zegarek w mniejszej obudowie


Zaprojektowany z myślą o wygodnym dopasowaniu do mniejszych nadgarstków Garmin Fenix 6S w kolorze białym to wielodyscyplinowy zegarek GPS o przekątnej 1,2 cala dla sportowców i poszukiwaczy przygód, którzy chcą dotrzeć dalej bez dodatkowego obciążenia.

Nadgarstkowy czujnik tętna1 i pulsoksymetr2 zapewniają wgląd w aktywności fitness
W nowatorski sposób wykonuj pomiary wydajności biegania i jazdy rowerem
Nawiguj bez obaw, korzystając z obsługi wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) i czujników nawigacji zewnętrznej
Menedżer zasilania pokazuje, w jaki sposób zmiana ustawień może wydłużyć czas pracy baterii
Sparuj ze zgodnym smartfonem, aby otrzymywać wiadomości, alarmy i powiadomienia w zegarku
Korzystaj z zegarka Garmin Fenix 6S 010-02159-00 jako wirtualnego portfela dzięki usłudze płatności zbliżeniowych Garmin Pay™

 • Jakość i zaawansowana konstrukcja
  Zegarek Garmin Fenix 6S w kolorze białym jest wyposażony w zawsze włączony wyświetlacz o przekątnej 1,2 cala, ramkę ze stali nierdzewnej, a jego konstrukcję przetestowano zgodnie z amerykańskimi normami militarnymi dotyczącymi temperatury, wstrząsów i wodoodporności.    
 • Statystyki efektywności
  Wyświetlaj zaawansowane dane treningowe obejmujące dane dotyczące dynamiki biegu1, pułapu tlenowego z uwzględnieniem temperatury otoczenia i wysokości, wskazówki dotyczące czasu regeneracji i wiele innych.
 • Menedżer zasilania
  Zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.
 • Aplikacje sportowe
  Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.
 • Funkcja ClimbPro
  Korzystając z funkcji ClimbPro, można w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się podjazdach i podbiegach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.
 • Obsługa wielu GNSS
  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.
 • Czujniki ABC
  Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, czyli wysokościomierza dla uzyskania danych wysokości, barometru do monitorowania pogody oraz 3-osiowego elektronicznego kompasu.
 • Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania
  Jeśli czujesz się zagrożony lub kiedy zegarek Garmin Fenix 6S 010-02159-00 wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń3 prześlą dane o lokalizacji do kontaktów alarmowych.
 • Usługa Garmin Pay™
  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców
 • Powiadomienia z telefonu
  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.
 • Nadgarstkowy pomiar tętna
  Ulepszona technologia optycznego pomiaru tętna1 mierzy intensywność ćwiczeń fitness i zmienność tętna, aby obliczyć poziom natężenia wysiłku. Technologia działa również pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.
 • Pulsoksymetr
  Czujnik pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.
 • Monitor energii Body Battery™
  Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.
 • Funkcja śledzenia cyklu menstruacyjnego
  Śledź szczegóły cyklu menstruacyjnego, rejestruj objawy fizyczne i emocjonalne, notuj typy cykli regularnych, nieregularnych lub przejścia w menopauzę, aby lepiej zrozumieć ciało.
 • Connect IQ™ Store
  Pobierz niestandardowe wzory tarcz zegarka Garmin Fenix 6S 010-02159-00, dodaj pola danych i pobierz aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store.
 • Tryb ekspedycyjny
  Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu między ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o bardzo niskim zużyciu energii pozwalają na wielotygodniowy czas pracy baterii.
 • Bateria
  Wbudowana bateria litowo-jonowa zapewnia działanie do 9 dni w trybie zegarka, do 25 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki oraz do 34 dni w trybie oszczędzania baterii.
 • Zawartość zestawu Garmin Fenix 6S 010-02159-00:
  - Garmin Fenix 6S w kolorze białym
  - Przewód do ładowania i przesyłu danych
  - Dokumentacja

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl