Producenci

OREKA TRAINING zyskała tysiące wielbicieli na całym świecie. Dzisiaj postanowiśmy zmienić Polske i odmienić realia treningu w domu.  przez swoją  niecodzienną kombinację poziomu zaawansowania technicznego oraz odważnego podejścia do udoskonaleń, trenażery OREKA pozwoliły poczuć prawdziwą różnice oraz zobaczyć jak emocjonujący oraz efektywny może być trening w domu.

Technologie

  • PLUGLESS - Pedałuj bez żadnych komplikacji. Trenuj bez względu na dostępność prądu. Trenażer jest samowystarczalny. Nie wymaga prądu czy wtyczki. Silnik oraz koło zamachowe są skonfigurowane w sposób dzięki któremu same generują energię, a ty nie musisz martwić się ani o rachunek ani o miejsce w którym jedziesz. Dzięki generowanej energii, możesz połączyć się z aplikacją i kontrolować opór.
  • ERGO-DYNAMIKA - Nasza opatentowana technologia umożliwi Ci godziny treningu bez uczucia drętwiejącego szkieletu, mięśniowego oraz kostnego, co oznacza redukcje ryzyka kontuzji do minimum. Amortyzacja mikrourazów jest wchanania w 100% przez trenażer
  • KOMPATYBILNOŚĆ - Zadbaj o najlepszą rozgrzewke, podróżuj gdzie tylko zapragniesz. Składana rama umożliwia Ci łatwy transport oraz wygodne przechowywanie. To koniec z ciężkimi przeprawami z trenażerem oraz brakiem możliwości częstego transportu.
  • MAGNET-FIT - Wsiądź i jedź, nie przejmuj się kalibracją. W naszych trenażerach, opór wytwarzany jest przez pole magnetyczne regulowany oraz dostosowujące się automatycznie, zwiększając lub zmniejszając obciążenie wtedy gdy to konieczne.
  • AUTOWATT - Jest to najbardziej zaawansowana symulacja podjazdów oraz zjazdów. Przeznaczona pod treningi z obciążeniem oraz treningi z założoną mocą. AUTOWATT odzwierciedli każdą dostępną trasę z dokładnością 0.01%

Naszą deklaracją jest ambicja, technologia, chęć do rozwoju, nauki, oraz potrzeba odpowiedzi na twoje potrzeby; wszystko to gwarantuje możliwie najlepszy produkt. 

 

 

Trenażer OREKA O5 Trenażer OREKA O5
Producent: Oreka
Cena:
6 699,00 zł
2 999,00 zł
Trenażer OREKA O5 raty 0% Trenażer OREKA O5 raty 0%
Producent: Oreka
Cena:
6 699,00 zł
3 499,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl