BONTRAGER VELOCIS

Nowy najwyższej klasy kask pełen usprawnień, takich jak MIPS i zapięcie Boa 

Velocis rządzi w kategorii szosowej od lat, dzięki wygodnemu dopasowaniu, niesamowicie niskiej masie i wyjątkowemu chłodzeniu. Nowe rozwiązania na pewno wzbudzą zainteresowanie również poza kategorią szosową, czyniąc z Velocis MIPS flagowy produkt, który tym bardziej powinien znaleźć się w każdym sklepie. 
 
Nowa wersja jest nieznacznie głębsza, zapewniając dodatkową ochronę w przypadku uderzenia w newralgiczne miejsca, takie jak tył głowy, a także wygodniejsze dopasowanie. Nowa konstrukcja ma również pozytywny wpływ na aerodynamikę, a badania w tunelu aerodynamicznym potwierdzają, że profil jest w stanie mierzyć się nawet z dedykowanymi kaskami aero. Wewnętrzne wyżłobienia oferują więcej niż dostatnie chłodzenie, dzięki czemu Velocis MIPS to idealny wybór na długie przejażdżki treningowe i wyścigi w gorące dni.
 
 
MIPS (Multi-directional Impact Protection System, czyli wielokierunkowy system ochrony przed uderzeniami), to technologia opracowana przez chirurgów i naukowców, która chroni mózg przed uderzeniami skośnymi, typowymi dla upadków. Zyskała powszechne uznanie w sportowym świecie dzięki swojej skutecznej i opłacalnej budowie. Poważni rowerzyści potrzebują poważnej ochrony, więc MIPS to teraz standard w Velocis.
Nowe zamknięcie Boa pozwala rowerzystom z łatwością regulować kask jedną ręką, w jeszcze szerszym zakresie, a co za tym idzie, uzyskać dokładne dopasowanie. System Boa świetnie sprawdził się w przypadku obuwia Bontrager i jesteśmy pewni, że wstrząśnie rynkiem kasków, gdy zadebiutuje na nim Velocis MIPS. 
Wygodne rozwiązania, takie jak wkładki 37.5 odprowadzające wilgoć, zdejmowana osłona NeoVisor, która działa jak czapka, ale bez dodatkowej masy, a do tego otwór na okulary przeciwsłoneczne, wszystkie razem dopełniają najwyższej klasy produkt o osiągach godnych zawodowego peletonu i świetnie sprawdzający się podczas całodziennej jazdy.
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl