Producenci

DIAMANT - Diament ma swój początek w Chemnitz. Nawet dzisiaj fabryka diamentów jest nadal bardzo blisko pierwszej lokalizacji. W dzisiejszej hali Diamant produkował maszyny dziewiarskie. Dziś jest to jedna z największych fabryk rowerów w Niemczech. Ponad 135 lat historii to imponujący czas. Diamant odniósł sukces na początku. Ale historia diamentu jest również dobrze wypełniona szczęśliwymi zbiegami okoliczności i historiami o porażkach i odrodzeniach. Dziś zakłady TREK Diamant są jedyną własną fabryką rowerów TREK na świecie. Diamant to tętniąca życiem marka, za pomocą której TREK obsługuje wyjątkowy rynek niemieckojęzyczny. TREK jest dumny, że dał marce stabilność i przyszłość.

Cechy rowerów Diamant:

  • Ręcznie wykonane w Niemczech - Kupujesz rower, który został zmontowany w naszej głównej fabryce w Hartmannsdorf.
  • Doskonałość wzornictwa - Nasze rowery projektujemy z dbałością o szczegóły. Twój rower zdobył nagrody za wzornictwo.

Rowery Diamant:

  • Rowery trekking - Horyzont twoich przeżywanych doświadczeń. Innowacyjny, sportowy i zawsze aktywny: to łączy wszystkie modele z naszej rodziny Elan. Niezależnie od tego, czy twoje wymagania dotyczą małych wycieczek, czy dużego trekkingu® - wszyscy są gotowi na uczucie przygody. Imponują zrównoważonym stosunkiem ceny do wydajności. Zapewnia komfort, którego wymagają dłuższe wycieczki rowerowe. 

  • Rowery miejskie - Nasz styl życia wyrasta z naszego dziedzictwa. Diamant jest synonimem solidnych, wysokiej jakości kół od 1885 roku. Ułatwiają kierowcy. Niezależnie od tego, czy jest to wycieczka, czy spotkanie w mieście - dotyczy to również 885. Wyjątkowo lekka rama jest żywa i stanowi wyraz Twojej stylistyki dzięki wewnętrznie poprowadzonym kablom i czystym spawanym szwom. Hydrauliczne hamulce tarczowe pracują ciężko bez względu na pogodę. Zrób więcej: dzięki Blendr możesz dodać różne akcesoria do swojego kokpitu.

  • Rowery elektryczne - Rowery elektryczne stają się coraz bardziej innowacyjne. Koła zębate w piaście, cichy silnik, lepsza skuteczność hamowania i wiele opcji ustawień skutecznie ze sobą współpracują. Tutaj nowoczesna technologia, która jest solidna i zaprojektowana z myślą o komforcie. 

 

Przesłanie Diamant: Przeprowadzka od 1885. Jasne, proste motto. To, co wydaje się tak proste, jest w rzeczywistości złożone. Poruszamy się: Prowadzimy. Ruszamy się: zmieniamy się. Poruszamy się: nosimy. Poruszamy się: Inspirujemy. Wszystko to jest w naszym motcie.

Rower DIAMANT Ubari Szary Metallic 2021 roz. L Rower DIAMANT Ubari Szary Metallic 2021 roz. L
Producent: DIAMANT
Cena: 2 719,20 zł 3 399,00 zł
  • Promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl