Producenci

Od 1983 roku tworzymy i projektujemy wysokiej jakości buty wyścigowe.

Zawsze pracowaliśmy, aby na nowo zdefiniować to, co standardowe i stworzyć coś zupełnie nowego. Produkujemy nasze obuwie od ponad 40 lat, współpracujemy z jednymi z najbardziej wymagających kolarzy i pasjonujemy się innowacjami i najlepszymi wynikami sportowymi. W naszych fabrykach koncentrujemy nasze wysiłki i naszą wiedzę, aby pokonywać ograniczenia istniejących technologii i opracowywać nowe. Ponieważ to najlepszy sposób na przewidywanie przyszłości, aby go stworzyć.

Bez kompromisów - Elastyczność i sztywność współistnieją w bucie rowerowym. Cholewka 3D Engineered Knit, niezwykle wygodna i oddychająca, mocno przylega i otula stopę, a w synergii z karbonową podeszwą zapewnia przenoszenie całej energii na pedał.

  • Bez kompromisów, ponieważ każdy model łączy w sobie wszystkie cechy, których rowerzyści zawsze poszukiwali: komfort i osiągi.
  • Bez kompromisów, ponieważ cała kolekcja dmt jest zaprojektowana w technologi 3D Engineered Knit, Road, Triathlon, xc/maraton, Enduro. Od Żwir aż po wyścigi: bez kompromisów dla wszystkich.
  • Bez kompromisów, ponieważ tradycja i kunszt łączą się z innowacjami i najbardziej zaawansowanymi technologiami.
  • Bez kompromisów, ponieważ dzięki dmt każdy rowerzysta może wymagać i mieć wszystko od swoich butów, bez żadnych kompromisów.

Technologie

  • Engineered 3D Knit - W ciągu kilku lat buty sportowe przeszły prawdziwą rewolucję dzięki dzianinowej strukturze i stały się standardem w sportach takich jak bieganie czy piłka nożna. Powodem tych zmian jest po prostu lepsze dopasowanie, większy komfort i doskonała oddychalność. DMT od ponad 10 lat produkuje obuwie z dzianiny dla ważnych marek sportowych; w 2018 roku, po 12 miesiącach rozwoju, przenieśliśmy tę nową technologię do świata kolarstwa dzięki pierwszym butom z całkowicie plecioną cholewką. Dzisiaj rozszerzyliśmy wykorzystanie technologii Engineered 3D Knit na całą kolekcję DMT 2022. Konstrukcja Engineered Knit zmienia sposób, w jaki buty rowerowe dopasowują się i czują. Dosłownie nowa generacja technologii obuwia. W DMT specjalizujemy się w produkcji obuwia technicznego z dzianiny. Współpracując z najbardziej wymagającymi sportowcami zadbaliśmy o to, aby nie było kompromisu między komfortem a wydajnością. Wykorzystując przędze techniczne i specyficzne struktury Engineered Knit, dopasowujemy dokładnie do potrzeb każdego stylu jazdy na rowerze i każdej strefy buta. Przymierzanie pary butów z dzianiny DMT całkowicie zmieni sposób, w jaki myślisz o obuwiu rowerowym. Lekkie, mniej obszerne, doskonałe dopasowanie, doskonała oddychalność i szybkie schnięcie. Bez kompromisów między dopasowaniem a wsparciem dzięki lekko elastycznej konstrukcji, naszym celem jest, abyś zapomniał, że podczas następnej przejażdżki założysz buty.

  • MICHELIN® - Doskonała przyczepność w połączeniu z trwałością sprawiają, że podeszwy z mieszanek gumowych Michelin® są naturalnym wyborem dla rygorów kolarstwa górskiego. Ponieważ połowa butów MTB DMT zawiera mieszanki gumy Michelin®, korzyści są oczywiste. Opatentowany przez MICHELIN antypoślizgowy „block-siping” wzór zapewnia przyczepność i możliwość adaptacji na różnych powierzchniach. Zmienny bieżnik wewnętrzna konstrukcja bieżnika zapewnia lepszą przyczepność i odprowadzanie wody.

  • BOA Fit System - Firma DMT wybrała system BOA® Fit Systems w większości naszych modeli ze względu na wszechstronność, doskonałe osiągi, łatwość użytkowania i niezawodną jakość. Jako prawdziwy partner w rozwoju BOA® pomógł nam przenieść nasze systemy zamykania na wyższy poziom. Gama 2022 DMT wprowadza nową, przełomową platformę tarczową BOA Li2 zapewniającą L-SERIES elegancki, niskoprofilowy design, niespotykaną trwałość i lepszą trwałość. Dzięki stopniowej mikroregulacji Li2 jest najlepszym rozwiązaniem w zakresie szybkiego, bezwysiłkowego i precyzyjnego dopasowania.

 

 

Buty DMT GK1 czarny antracyt Buty DMT GK1 czarny antracyt Buty DMT GK1 czarny antracyt
Producent: DMT
Cena: 769,00 zł
Buty DMT KM0 czarno pomarańczowy Buty DMT KM0 czarno pomarańczowy
Producent: DMT
Cena: 1 769,00 zł
Buty DMT KM0 czarny Buty DMT KM0 czarny
Producent: DMT
Cena: 1 769,00 zł
Buty DMT KM1 czarno szare Buty DMT KM1 czarno szare
Producent: DMT
Cena: 1 589,00 zł
Buty DMT KM3 czarne Buty DMT KM3 czarne Buty DMT KM3 czarne
Producent: DMT
Cena: 1 049,00 zł
Buty DMT KM4 czarne Buty DMT KM4 czarne Buty DMT KM4 czarne
Producent: DMT
Cena: 679,00 zł
Buty DMT KM4 czarno czerwone Buty DMT KM4 czarno czerwone Buty DMT KM4 czarno czerwone
Producent: DMT
Cena: 679,00 zł
Buty DMT KM4 czarno zielone Buty DMT KM4 czarno zielone Buty DMT KM4 czarno zielone
Producent: DMT
Cena: 679,00 zł
Buty DMT KR TDF żółto czarne Buty DMT KR TDF żółto czarne Buty DMT KR TDF żółto czarne
Producent: DMT
Cena: 1 740,00 zł
Buty DMT KR0 czarne Buty DMT KR0 czarne
Producent: DMT
Cena: 1 769,00 zł
Buty DMT KR0 czarno pomarańczowe Buty DMT KR0 czarno pomarańczowe
Producent: DMT
Cena: 1 769,00 zł
Buty DMT KR1 GIRO D'ITALIA Buty DMT KR1 GIRO D'ITALIA
Producent: DMT
Cena: 1 589,00 zł
  • nowość
Buty DMT KR3 biało czarne Buty DMT KR3 biało czarne Buty DMT KR3 biało czarne
Producent: DMT
Cena: 1 049,00 zł
Buty DMT KR3 czarne Buty DMT KR3 czarne Buty DMT KR3 czarne
Producent: DMT
Cena: 1 049,00 zł
Buty DMT KR3 niebiesko czarne Buty DMT KR3 niebiesko czarne Buty DMT KR3 niebiesko czarne
Producent: DMT
Cena: 1 049,00 zł
Buty DMT KR4 czarne Buty DMT KR4 czarne Buty DMT KR4 czarne
Producent: DMT
Cena: 679,00 zł
Buty DMT KR4 czarne fluo Buty DMT KR4 czarne fluo Buty DMT KR4 czarne fluo
Producent: DMT
Cena: 679,00 zł
Buty DMT KR4 czarno srebrne Buty DMT KR4 czarno srebrne Buty DMT KR4 czarno srebrne
Producent: DMT
Cena: 679,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl