Suport CeramicSpeed T4786 SRAM GXP coated-22040
  • nowość

Suport CeramicSpeed T4786 SRAM GXP coated

Dostępność: brak
1 807,00 zł 1807.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis


T47 dla SRAM GXP
T47 to nowsza konstrukcja korpusu suportu, wykorzystująca ponadwymiarowy interfejs PF30 i EVO386, ale z korzyścią i spokojem wynikającym z gwintowanego interfejsu. Ten BB pozwala na zamontowanie wrzecionowych korb Quarq i SRAM 24 / 22mm w ramie T47.

Kompatybilny również z ramkami TREK T47 o szerokości 85,5 mm.

Istnieją 2 wersje: łożyska standardowe i powlekane. Łożyska CeramicSpeed ​​są montowane w miseczkach i są połączone przez skorupę. Obie mają super okrągłe kulki CeramicSpeed ​​i wyścigi z hartowanej stali. Powlekane mają dodatkową cechę: metaliczną warstwę o grubości 3 mikronów na bieżniach. Ten dodatek sprawia, że ​​wyścigi są trudniejsze i płynniejsze, zmniejszając opór i zwiększając żywotność.

Narzędzie suportu do montażu: BBT-47.

W pudełku

  • 2 gwintowane miseczki z zamontowanymi łożyskami.
  • 2 osłony przeciwpyłowe.
  • 1mm dystanser.
  • Dystans 0,5mm.
  • Myjka falowa GXP.
  • Rurka dystansowa.
  • Strzykawka 10 ml All Round Grease.
  • Narzędzie instalacyjne

Dane techniczne
Dzięki zaletom zarówno dużych łusek, jak i ciasnemu pasowaniu gwintów, T47 ma to, co najlepsze z obu światów. Te miseczki i łożyska dostosowują skorupę, dzięki czemu są kompatybilne z korbami wrzecionowymi o średnicy 24/22 mm.

Kompatybilny również z ramkami TREK T47 o szerokości 85,5 mm.

Standardowe łożyska zmniejszają opór o 75% w porównaniu do standardowych wsporników dolnych, spadając do 0,3-0,4 wata na zestaw. Jest to wynikiem wyścigów ze stali hartowanej w połączeniu z kulkami ceramicznymi, które są o 100% gładsze i 15% twardsze niż konkurencja ceramiczna. Trwają też dłużej.

Łożyska powlekane charakteryzują się jeszcze dłuższą żywotnością i jeszcze mniejszym oporem. Życie wzrasta o 60%, a opór spada o 50% w porównaniu do naszego standardu.

Fabrycznie do łożysk stosowany jest smar All Round Grease. Można go zastąpić smarem TT i gąsienicowym o niższym oporze lub smarem o większej trwałości LongLife, który dodaje trochę oporu, ale pozostaje w trudnych warunkach.


Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl